Презентація Наукового квартала (Барабашово) від фонда Фостера. Відновлення міста

барабашова

Ринок Барабашова та прилеглі річкові території будуть перетворені на новий, знаковий, революційний мікрорайон змішаного використання, призначений для просування наукових і технологічних інновацій.
Цей перспективний проєкт поєднає інноваційний потенціал наукових парків із найсучаснішими підходами до створення мікрорайонів.
Будуть створені нові житлові мікрорайони, спроектовані багатоквартирні будинки, які сприятимуть економічному розвитку міста через інноваційні дослідження та компанії.
Ринок «Барабашова» залишиться на місці, в модернізованому та компактному варіанті. Присутність і зв’язок з університетами є дуже важливим, а також
проектування зелених громадських просторів і будівель для сприяння людському району майбутнього.
Сполучення з іншою частиною міста буде забезпечено завдяки стратегічному розташуванню кварталу між станцією метро «Барабашова», трамвайною лінією «Салтівська» та річкою «Харків».
Буде розроблено ретельне техніко-економічне обґрунтування, щоб оцінити та створити Проект відповідно до місцевого попиту, а також кількісно визначити його економічний вплив і розробити стратегії створення інновацій, адаптовані до потреб Харкова.
Орієнтовна площа - становитиме 140 га з потенціалом для подальшого зростання.
Нові інтерактивні інструменти проектування також будуть розроблені як у фізичному, так і в цифровому форматах, щоб спроектувати компоненти, які створюватимуть новий квартал за участі всіх зацікавлених сторін та найбільш ефективним способом.
Завдяки співпраці унікальних місцевих і міжнародних команд науковий квартал Барабашова націлений стати флагманським проектом для нового генерального плану Харкова: новий мікрорайон у серці Харкова, який позиціонуватиме місто та країну на передовій інновацій, технологій та урбаністики.
Ми десь про таке вже чули. 👉Екополіс ХТЗ