Служба відновлення все-таки уклала угоду на ремонт ліцею біля кордону з росією

лицей слатино

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області уклала угоду з Консорціумом “Білдінг Груп” щодо відновлення Слатинського ліцею. Сума угоди, яку підписали 22 березня, становить 337,2 млн грн, пише ХАЦ

Селище Слатине розташоване менше ніж за 15 кілометрів від російського кордону та належить до Дергачівської громади, яка постійно потерпає від російських обстрілів.

Єдиним учасником та переможцем торгів став консорціум “Білдінг Груп”, який запропонував виконати роботи за 355,4 млн грн. 

На проведення тендеру реагували й у Харківській обласній військовій адміністрації.

“На засіданні робочої групи “Прозорість і підзвітність” особливу увагу приділили тендеру з відновлення Слатинського ліцею, який зазнав серйозних руйнувань внаслідок ударів російських окупантів. З огляду на безпекову ситуацію в громаді та відсутність можливості проведення офлайн-навчання відтермінували тендер на 2025 рік з доопрацюванням і перерахунком кошторису”, – зазначили у ХОВА 12 січня.

22 березня на сайті Харківської ОВА з’явилась новина про те, що тендер на відновлення ліцею у Слатиному скасували.
 

Але за даними “Prozorro”, саме 22 березня угода була підписана. До системи угоду завантажили о 10:31 25 березня. Станом на ранок 27 березня угода не розірвана.

Цікаво, що уже після проведення тендеру та публікацій у ЗМІ,  сума угоди зменшилась на 20 мільйонів гривень без пояснень. В угоді вартість робіт на даний момент становить 337,23 млн грн.

UPD: Пізніше нам стало відомо що договір все ж було скасовано