Хід будівництва житлового комплексу Great у червні 2021

Great у червні 2021

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance«Київміськбуд» та РІЕЛ, активно триває будівництво.

В перших трьох будинках, де раніше були повністю виконані монолітно-каркасні роботи та монтаж сходових маршів, добігає кінця кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок, а також облаштування покрівель. Триває монтаж склопакетів – у другому та третьому будинках встановлені вже 90%, у першому – 80%. Фасад третього будинку готовий на 90%, другого – на 75%, першого – наполовину.

Всередині всіх трьох будинків на 95% завершений монтаж ліфтів, на 80% внутрішні штукатурні роботи, на 60% встановлення вхідних дверей і на 45% оздоблення місць загального користування. Закінчують влаштування стяжки підлог: у перших двох будинках вона готова на 90%, у третьому – на 95%. Також триває прокладення внутрішніх комунікацій будинків – процес виконаний приблизно на три чверті.

У четвертому, п’ятому та шостому будинках, де теж завершено монолітні каркаси та монтаж сходових маршів, так само добігає кінця цегляна кладка. В четвертому будинку вона готова на 90%, у п’ятому – на 85%, в шостому – на 88%. Монтаж склопакетів виконаний на 65%, 55% і 70% відповідно.

В четвертому і п’ятому будинках також виконано більшу частину робіт з облаштування покрівлі та на 40% змонтовані ліфти. Ведуться фасадні та внутрішні штукатурні роботи, монтаж внутрішніх комунікацій, влаштування стяжки підлог. Крім того, у п’ятому будинку розпочато оздоблення місць загального користування.

В шостому будинку також розпочали влаштування стяжки підлог та прокладання внутрішніх комунікацій.

Тим часом, у сьомому та восьмому будинках ЖК Great на 80% і 70% відповідно завершили котлованні роботи. Триває влаштування паль.

У дев’ятому будинку житлового комплексу зведені вже 55% монолітного каркасу, на 40% змонтовані сходові марші та на 35% готова цегляна кладка стін.

У десятому, дванадцятому та тринадцятому будинках тривають монолітні роботи – вони виконані на 7%, 27% та 5% відповідно. В дванадцятому також зведені 13% стін.

Крім того, завершені котлованні роботи в одинадцятому будинку житлового комплексу. Наразі в ньому триває влаштування паль, загалом процес завершений на 40%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. Забудовник IB Alliance АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 26667 грн/м² ~ 950 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 974 528 грн ~ від $ 34742. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.