Вечірній Great: Захоплююча панорама навколо ЖК на першій лінії Дніпра

Вечірній Great: Захоплююча панорама навколо ЖК на першій лінії Дніпра

Нове презентаційне відео, присвячене житловому комплексу Great, демонструє, як сучасне «місто в місті» виглядає серед сяйва вечірнього Києва. А також який захоплюючий краєвид на правий берег столиці, оточуючий мікрорайон, і звісно ж, річку Дніпро відкривається з панорамних вікон ЖК. Адже будинки спеціально розташовані відносно берега таким чином, аби спокій водяної гладі було чудово видно з якнайбільшого числа квартир.

Крім того, ролик дає повне уявлення про те, як підсвічування контурів будинків виділяє ЖК Great серед міського оточення та безлічі вогнів столиці, не заважаючи при цьому відпочинку мешканців.

Довідка СтройОбзор. ЖК Great – зводиться на першій лінії Дніпра, у 90 метрів від води. А розвинена інфраструктура спільного проєкту забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ передбачає все необхідне для повноцінного життя, роботи, розваг та відпочинку. На великій внутрішній території з’явиться парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та комерційні об’єкти на перших поверхах будинків. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений наземний і великий підземний паркінг з зарядками для електромобілів

Середня ціна - 26667  грн/м²