Хід Будівництва ЖК Gret у серпні 2021

great

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно триває зведення всіх 13 будинків.

В перших трьох будинках майже завершено кладку зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок, а також облаштування покрівель. Добігає кінця монтаж склопакетів: встановлені вже 97%. Фасад третього будинку готовий на 95%, другого – на 85%, першого – на 70%.

Всередині всіх трьох будинків на 95% завершений монтаж ліфтів, на 90% внутрішні штукатурні роботи, на 80% встановлення вхідних дверей і на 70% оздоблення місць загального користування. Закінчують влаштування стяжки підлог: вона готова на 96%. Також триває прокладення внутрішніх комунікацій будинків – у перших двох процес виконаний приблизно на 82%, у третьому – на 89%.

У четвертому, п’ятому та шостому будинках так само майже завершено цегляну кладку. Монтаж склопакетів виконаний на 75%, 70% і 89% відповідно.

В четвертому і п’ятому будинках на 85% і 75% виконано роботи з облаштування покрівлі, на 75% змонтовані ліфти. Наполовину завершено утеплення та фарбування фасадів, на 30% - оздоблення місць загального користування, на 37% - монтаж внутрішніх інженерних мереж. Внутрішні штукатурні роботи у двох будинках готові на 40% і 45%, влаштування стяжки підлог – на 65% та 50%. 

В шостому будинку також розпочали облаштування покрівлі, на 20% готовий монтаж ліфтів та стяжка підлог. Крім того, на 32% завершені роботи з прокладання внутрішніх комунікацій будинку.

Тим часом, ще у чотирьох будинках ЖК Great активно тривають монолітно-каркасні роботи. У дев’ятому вони виконані на 90%, у десятому та тринадцятому – на чверть, у дванадцятому – на 60%. 

В дев’ятому та дванадцятому будинках на 80% і 45% відповідно завершено монтаж сходових маршів і майданчиків, на 55% і 25% - кладку стін. Крім того, в дев’ятому будинку ведуться роботи з монтажу склопакетів та внутрішніх комунікацій, а також облаштування стяжки підлог.

В одинадцятому будинку житлового комплексу повністю закінчено пальові роботи.  У сьомому та восьмому будинках, де вже виконані котлованні роботи, облаштування паль триває – змонтовані 3% і 20% відповідно.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 29900 грн/м² ~ 1091 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 95 5671 грн ~ від $ 34070. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.