Старт продажiв у 10 та 11 будинках ЖК "GREAT"

жк Great

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance«Київміськбуд» з 15 липня почнуться продажі квартир у 10-му та 11-му будинках. Для покупки доступні планування від однієї до трьох кімнат, а також дворівневі варіанти на дві, чотири або шість кімнат. 

Площа звичайних квартир становить від 41,06 до 99,31 м2, дворівневих на 25-26 поверхах – від 85,03 до 193,72 м2. Вартість квадратного метра у липні 2021 року стартує від 23 252 грн.

В обох будинках повністю завершені котлованні роботи та влаштування паль. 10-й та 11-й будинки перебувають на етапі спорудження монолітного каркасу. 

Загалом ЖК Great на перетині Дніпровської набережної та вулиці Здолбунівської передбачає будівництво 13-ти будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Сьогодні на різних етапах одночасно триває спорудження всіх 13-ти. Це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, однією з головних особливостей якого є розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови.

Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах житлових будинків. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. Забудовник IB Alliance АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 30623  грн/м² ~ 1091 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 95 5671 грн ~ від $ 34070. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.