Новини будівництва ЖК «31» листопад 2022

ЖК «31»

Як повідомили СтройОбзор в компанії КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ на будівельному майданчику ЖК «31» кипіла робота:

  • Монолітні роботи. Після завершення монолітних робіт у житлових секціях розпочато влаштування вертикальних конструкції у стилобатній частині.
  • Покрівельні роботи велися у секції №2.
  • Цегляна кладка та влаштування підлоги. У секції № 1 виконувалася кладка на 12–15 поверхах, а в секції № 2 її вже завершено. Там же виконано стяжку на 2–4 поверхах та у техприміщеннях −1 поверху.
  • Комунікації. Активно тривали роботи над внутрішніми інженерними мережами: кабелями електропостачання, пожежної сигналізації, системи оповіщення та диспетчеризації, а також трубопроводами систем опалення, водопостачання й каналізації. Окрім цього, виконувалися роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж водопостачання й каналізації на території будівельного майданчику.
  • Фасад. Напередодні основних робіт із його влаштування наші спеціалісти займалися утепленням. А ще в жовтні встановлено 58 віконних конструкцій.

ЖК «31»

Ми працюємо щодня, щоби щомісяця у звітах дарувати своїм клієнтам відчуття впевненості в майбутньому. А воно обов’язково буде щасливим, бо саме зараз Україна успішно його виборює.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «31». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Михайла Драгоманова, 31з. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ  - 9, 16; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.