Новини будівництва ЖК 31 червень 2022

ЖК 31Z

Як повідомили СтройОбзор в компанії КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ на об'єкті ЖК 31 виконуються роботи! Робітники завершили бетонування плити перекриття над 13 поверхом, провели бетонування вертикальних елементів 14-го поверху та плити перекриття над 14 поверхом; встановили 51 віконну ПВХ-конструкцію.

Також продовжується монтаж інженерних систем в підземному паркінгу, систем вентиляції та димовидалення, прокладання внутрішніх електричних мереж будинку на житлових поверхах. 

Зважаючи на проблеми з логістикою та нестачу будівельників, ми вимушені повідомити, що будівництво об’єкта «31» буде завершено у 2 кварталі 2023 року (за умови не погіршення ситуації в Україні та Києві). 

Віримо в перемогу України, продовжуємо будувати та дякуємо вам за довіру!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК 31. ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Михайла Драгоманова, 31з. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ  - 9, 16; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.