Новини будівництва ЖК «Podil Plaza&Residence» лютий 2023

Podil Plaza&Residence

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на об'єкті ЖК «Podil Plaza&Residence» ведуться активні будівельні роботи в 1й секції житлового комплексу:

  • Фасад: закінчуються роботи з влаштування фасаду з зовнішньої сторони та продовжуються роботи зі сторони двору; проводяться роботи по благоустрою в межах 1 секції.
  • Місця загального користування: завершенні роботи по влаштуванню стяжки з 7 по 22 поверхи; проводяться малярні роботи на сходинках; встановлюють двері зі сходинок на загальний балкон та з балкона на поверх.
  • Мережі: влаштування теплових та водяних вузлів для 1 секції; встановлення траси під силовий кабель до підстанції; штукатурні роботи на електричній підстанції;  проводяться роботи по підключенню каналізації до загальної мережі в 1 секції. 
  • Торговельно-офісний центр: продовжуються оздоблювальні роботи 2 поверху; встановлюються світильники на стелю та на стіни; кладуть плитку на підлогу; здійснюють монтаж декоративних елементів; монтують каркаси для встановлення скління нежитлових приміщень.

Podil Plaza&Residence

Довідка СтройОбзор:  Новобудова ЖК "Поділ Плаза Резиденс" забудовник Status Group. АДРЕСА - вул. Глибочицька, 73-77. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15, 25-26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.