Новини будівництва ЖК WHITE LINES листопад 2023

WHITE LINES

Як повідомили СтройОбзор у компанії ФУТУРА ХАТА на об'єкті ЖК WHITE LINES виконуються роботи:

  • Секція 101 - Введено в експлуатацію. Передаємо будинок експлуатаційний організацій. Передаємо приміщення власникам. Газова котельна підключена до системи газопостачання. Планується тестовий запуск системи опалення.
  • Секція 102 - Введено в експлуатацію ЖК. Почали передачу приміщень власникам. Завершуємо роботи із чистового опорядження місць загального користування. Завершуємо клінінгові роботи в місцях загального користування. Закінчили миття фасадів. Газова котельна підключена до системи газопосточання. Планується тестовий запуск системи опалення. Закінчили монтаж декоративних панелей «білі лінії».
  • Секція 103 - Продовжуємо роботи з облаштування благоустрою прилеглої території. Приступили до демонтажу баштового крану. Завершуємо роботи із чистового опорядження місць загального користування. Завершуємо роботи з чистового опорядження приміщення ЖЕКу. Завершуємо роботи з монтажу декоративних панелей «білі лінії». Ідуть підготовчі роботи до введення будинку в експлуатацію. Планується тестовий запуск системи опалення. Газова котельна підключена до системи газопостачання.
  • Секція 104 - ТРЦ - Завершуємо роботи з влаштування монолітного каркасу. Приступили до виконання робіт з монтажу металоконструкцій зенітних ліхтарів та покриття над фітнесом. Продовжуємо роботи з влаштування гідроізоляцій експлуатованої покрівлі. Розпочали роботи з укладки бруківки на експлуатованій покрівлі. Завершили роботи з підключення ТРК до зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення і каналізації.

Довідка СтройОбзор: ЖК WHITE LINES забудовник ФУТУРА ХАТА АДРЕСА - вул. Васильківська, 1. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Голосіївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 22, 24; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.