Новини будівництва ЖК WHITE LINES червень 2022

ЖК WHITE LINES

Як повідомили СтройОбзор у компанії ФУТУРА ХАТА на об'єкті ЖК WHITE LINES виконуються роботи:

  • Секція 101 - Встановили освітлення на теплих сходах на 50%. Закінчили шпаклювання місць загального користування до 24-го поверху. Встановили стелю ліфтового холу до 21-го поверху. Оздобили плиткою підлогу в коридорах по 20й поверх. Завершили встановлення вікон на 98%. 
  • Секція 102 - Виконали штукатурення на 20-ти поверхах. Закінчили монтаж дверей у квартирах до 20-го поверху. Завершили монтаж дверей технічних приміщень до 17-го поверху. Встановили двері холодних переходів на 98%. Виконали встановлення огорожі холодних переходів. Завершили встановлення вікон на 96%. 
  • Секція 103 - Встановили всі квартирні двері. Встановили двері холодних переходів до 21-го поверху. Оздобили плиткою підлогу в коридорі до 21-го поверху. Завершили монтаж дверей технічних приміщень на 90%. Завершили встановлення вікон на 96%.

Будемо й надалі Вас інформувати про хід будівництва. Віримо в ЗСУ!

Довідка СтройОбзор: ЖК WHITE LINES забудовник ФУТУРА ХАТА АДРЕСА - вул. Васильківська, 1. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Голосіївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 22, 24; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.