В ЖК Chalet відбулася зустріч з майбутніми жителями комплексу

ЖК Chalet

Як повідомили СтройОбзор у компанії Standard Development в суботу 15 жовтня на майданчику житлового комплексу CHALET відбулась зустріч з майбутніми жителями.

«Будівництво продовжується, строк здачі будинку в експлуатацію технічно можливий – кінець 2023 року, благоустрій та фасад можна в повному обсязі виконати навесні наступного року. Ніяких змін (на кшталт здешевлення матеріалів чи рішень) у проєкт комплексу вносити не планується. Війна і росіяни – то тимчасовий вплив, а будинок лишиться на століття в Києві, ми розуміємо відповідальність перед містянами. Будівля буде гарною і сучасною, ніяких "економкомпромісів"» – пряма мова від одного з акціонерів інвестфонду UDG Романа Іваненка.

Бажаючі відвідали будмайданчик, спустилися в паркінг, який може, також, слугувати бомбосховищем, пройшлися по декількох поверхах. Під час екскурсії керівник генпідрядника "Трест КМБ-3" Павло Гавриляк розповів про всі технологічні нюанси, етапи проведення монолітних робіт по чергах будівництва та багато іншого.

ЖК Chalet

Відкритість перед клієнтом, впевненість майбутніх жителів та довіра до компанії – найважливіші компоненти успіху проєкту сьогодні. Подібні зустрічі планується організовувати й надалі. До перемоги та завершення будівництва. Побачимось на майданчику!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК CHALET . Забудовник Standard Development. АДРЕСА - вул. Львівська, 18-б. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Святошин. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4, 12, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.