АК Літературний: відкривається запис на передачу квартир інвесторам (відео)

Літературний

Як повідомили СтройОбзор у компанії "Будова" на об'єкті апарт-комплекс Літературний з 4 вересня 2023 відкривається запис на отримання ключів від квартир.

АК Літературний вийшов сучасним та стильним і ми раді, що вдалося втілити у життя задуми архітектора та команди, яка працювала над дизайн-кодом від фасаду до місць загального користування. Сподіваємося, ваше життя в Літературному буде комфортним і головне – мирним.

Порядок передачі квартир:

  • Для запису на огляд квартир дзвоніть з 4 вересня 2023 року у робочі дні з 10:00 до 15:00. Для запису необхідно продиктувати номер договору.
  • На огляді має бути або особисто інвестор, або його представник за дорученням або іншим документом, що підтверджує право подання (оригінал довіреності потрібно надати заздалегідь).

При собі необхідно мати такі документи:

  • Оригінал паспорта та одну копію (для нерезидентів – нотаріально засвідчену копію перекладу паспорта українською мовою)
  • Довідку про надання ідентифікаційного номера (податковий код) – оригінал та одну копію
  • Договір та одну копію графічної програми до нього
  • Довіреність (зразок у відділі продажу) та паспортні дані довіреної особи надаються попередньо для оформлення документів (якщо квартиру приймає довірена особа)

Довідка СтройОбзор: Новобудова апарт-комплекс Літературний. ЗАБУДОВНИК - Будова. АДРЕСА - вул. Літературна, 10. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 21. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка.