Про роботу на будмайданчиках Будови листопад 2022

Будова

Як повідомили СтройОбзор у компанії "Будова" на будмайданчиках компанії процеси не зупиняються.

ЖК Sea View

У 3-й секції ЖК Sea View на Гагарінському плато йде процес монтажу фасадних панелей. Після герметизації швів розпочнеться фарбування фасадних модулів. У 4-й секції фасадні роботи, включаючи фарбування, майже завершені. У 1-2 секціях почалося облаштування вхідних ганків. На місці майбутнього фонтану у внутрішньому дворику комплексу ведуться роботи з бетонування конструкції. Прокладання кабелів від трансформаторної підстанції до 1-2 секцій житлового комплексу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Sea View». Забудовник компанія Будова. АДРЕСА - вул. Гагарінське плато, 4. РАЙОН - Приморський. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.

апарт-комплексу Літературний

Будівництво апарт-комплексу Літературний на вулиці Літературній поступово виходить на фінішну пряму. У дворику вже кладуть тротуарну плитку, триває підготовка поверхонь під асфальтування. Днями ми підключили зовнішній водопровід. Встановили конструкції для велопаркування. Зараз у Літературному ведуться роботи з благоустрою території та встановлення паркану навколо комплексу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова апарт-комплекс Літературний. ЗАБУДОВНИК - Будова. АДРЕСА - вул. Літературна, 10. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 21. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка.

ЖК Скай Сіті

На вулиці Варненській в ЖК Скай Сіті та Скай Сіті Плюс також кипить робота. 2-га черга будівництва (4-5 секції) завершена. Почалася процедура підготовки секцій до здачі в експлуатацію. 3-тя черга – у роботі. На даху 7-ї секції виконані роботи зі встановлення фундаменту під вентилятори, зараз робимо утеплювальну стяжку та облаштовуємо зливову каналізацію. Встановили сучасні підземні сміттєві резервуари (наскільки ми знаємо, аналогів в Одесі немає). На даний момент облаштовуємо територію навколо резервуарів та біля кишені для автотранспорту неподалік.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Скай Сіті. ЗАБУДОВНИК - Будова. АДРЕСА - Варненська вул., 27а/2. РАЙОН - Київський. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23-24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне. 

ЖК на Єврейській

У ЖК на Єврейській у 7-й секції майже завершено роботи з кладки зовнішніх та внутрішніх стін. У листопаді плануємо розпочати монтаж фасадних панелей у цій секції. Ведуться активні роботи щодо проведення водопроводу до комплексу. На фото вид на будинок із вулиці Троїцької.

Мирного вам неба над головою!