Новини будівництва ЖК АТМОСФЕРА травень 2024 (відео)

АТМОСФЕРА

Як повідомили СтройОбзор у компанії "Данлін" на об'єкті ЖК Атмосфера виконуються роботи: У 1 секції 4 будинку завершуються роботи з влаштування декоративного фасаду та покрівлі. Проводимо роботи з влаштування поліпшеної штукатурки стін та лазерної стяжки підлоги. Завершено монтаж віконних конструкцій. У 2 секції на завершальному етапі роботи по зведенню цегляного каркасу будинку та влаштування міжкімнатних перегородок. На завершальному етапі роботи з монтажу віконних конструкцій. У 3 та 4 секціях швидкими темпами проводимо роботи з влаштування цегляної кладки стін 12 та 9 поверхів відповідно.

На будівельному майданчику житлового комплексу «ATMOSFERA LIFE» активно проводимо роботи з влаштування цегляної кладки стін та перегородок: Перша та друга секції – сьомі поверхи. Третя – шостий поверх. Секція чотири – четвертий поверх. Секція п'ять – другий поверх.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК АТМОСФЕРА. Забудовник компанії "Данлін". АДРЕСА - пров. Курортний, 2. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.