Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ травень 2024

УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК: Ведуться роботи зі встановлення протипожежних дверей ліфтових холів та коридорів. Продовжуються роботи з монтажу внутрішніх мереж електропостачання. Зачистка сходового маршу 2-24 поверхи. Пофарбовані стелі холодних переходів. Підготовка сходової клітки до фарбування 14-23 поверхів.
  • 2 ПК: Ведуться роботи з утеплення холодних переходів; Ведуться фасадні роботи кута примикання до 3ПК. Продовжуються роботи з монтажу систем трубопроводу поквартирно 25-19 поверхів. Продовжуються роботи з оздоблення фасаду. На 90% виконані роботи з фарбування тех.поверху (покрівля). Зроблено другий шар покрівельного покриття на 75%.Виконано роботи з прибирання поверхів від сміття 25-20 поверхів.
  • 3ПК: Закінчено роботи з боку вул. Середньофонтанська, вимитий вітраж. Йде фарбування стін фасаду (сторона Чудо-міста та внутрішній двір). Продовжуються роботи з монтажу вертикальних трас водопостачання, опалення та пож. водопроводу.
  • 4ПК: Перенесення внутрішньомайданних зовнішніх мереж водопроводу. Виконані роботи з винесення мереж водопроводу з-під плями забудови та підключення його до зовнішніх мереж. Встановлення пожежного гідранту.

УДОБНИЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.