Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ грудень 2023

УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК - Тривають роботи з монтажу систем опалення та водопостачання поквартирно, закінчено роботи з 23 по 9 пов. Розпочато роботи з монтажу металевих огорож сходових маршів, встановлено 23-17эт. Продовжуються роботи з монтажу оцинкованої планки парапетів покрівлі 1ПК. Розпочато роботи з монтажу внутрішніх мереж електропостачання 1ПК, здійснено монтаж шаф ввідно-розподільчих пристроїв 5 штук в електрощитовій, здійснено монтаж силових коробів /лотків/ та кабелю несучих силових систем по підвалу та електрощитовій. Виконано чистову стяжку підлоги 24поверху котельню та техприміщення, 18 і 17 поверхів. На будівельний майданчик доставлено 42 пари двостулкових метал дверей на балкони хол переходів, встановлено 14 пар, зроблено виміри та розпочато виробництво дверей у ліфт холи, коридори та приміщення підвалу 1ПК.
  • 2ПК - Закінчено роботи з фінішного оздоблення фасаду з боку пер Середньофонтанський, триває оздоблення веншахт на покрівлі 2ПК. Закінчено роботи з обробки ніш та монтажу вертикальних трас водопостачання та опалення 25-1 поверх. Закуплено та поставлено на майданчик матеріали під монтаж мереж пожводопроводу 2ПК. Йде монтаж металевих огорож балконів з боку пер Середньофонтанський.
  • 3ПК - Здійснено демонтаж баштового крана. Триває кладка вентканалів та внутрішніх перегородок, виконано 9-8 поверх. Виконуються роботи з оздоблення фасаду/сторона Чудо-юдо міста. Придбано та поставлено на майданчик труби під монтаж вертикальних трас водопостачання, опалення та пожежного водопроводу. Закінчено роботи з монтажу вертикальної трас газопроводу по фасаду 3пк, продовжуються роботи горизонтальної розводки на покрівлях 1; 2; 3 ПК, встановлені шафи шрп на стінах котелень 1; 2; 3 ПК. Укладено договір та розпочато виробництво елементів прозорого алюмінієвого фасаду /сторона моря/3ПК.
  • 4ПК - Продовжуються роботи з відкопування котловану паркінгу в осях 4п/5п+2м - Ап/Нп. Прийнятий бетон в колони нижнього рівня паркінгу та перекриття на відм -1,900 в осях 1п/4п- Бп/Нп.

УДОБНИЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.