КП орендувало розбомблені приміщення
Уже колишньому заступнику директора одного з комунальних підприємств Харкова повідомили про підозру у справі про розтрату бюджетних коштів.
За даними слідства, на початку 2023 року посадовець уклав договір оренди двох нежитлових будівель, які були серйозно пошкоджені внаслідок російського обстрілу у березні 2022 року та фактично не могли використовуватися. Попри це, він підписав документи, на підставі яких орендодавцю з бюджету перерахували майже 400 тисяч гривень

Правоохоронці вважають, що колишній посадовець знав про непридатність будівель, однак усе одно організував їхню оренду. Йому інкримінують розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану.