Ще 86 сімей захисників отримають власне житло
Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов передав житлові сертифікати воїнам, які внаслідок поранень набули статусу особи з інвалідністю І–ІІ групи, а також членам їхніх сімей.
Про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов, передає СтройОбзор.
Загальний обсяг фінансування складає 246,8 млн грн. Кошти дозволили забезпечити житлом 70% людей, які перебувають у черзі цього року. Це стало можливим завдяки співпраці Кабінету Міністрів України, Міністерства у справах ветеранів України та фінансовій підтримці Європейського Союзу в межах інструменту Ukraine Facility.
За словами Олега Синєгубова, реалізація ветеранської політики є одним із ключових пріоритетів ХОВА. У регіоні впроваджується комплексна програма підтримки захисників та їхніх сімей, що охоплює лікування, реабілітацію, протезування та комплексний супровід.