У Василькові відбудовують житло, зруйноване ракетним ударом

Дом в Василькове

На місці п'ятиповерхового будинку у Василькові, знищеного у 2022 році, зводять новий дев'ятиповерховий житловий будинок на 96 квартир.

Про це повідомили у Службі оновлення та розвитку інфраструктури в Київській області, передає СтройОбзор.

Фахівці вже завершили монолітні роботи до 7 поверху у першій та другій секціях та виконали армування та бетонування вертикальних елементів 8 поверху. Також облаштовано цегляну кладку підвального приміщення. В даний час триває будівництво несучих стін, перегородок, конструкцій, що огороджують, і вентиляційних шахт.

Паралельно виконують інженерні роботи. Запропоновано кабельні лінії від будинку до трансформаторної підстанції та влаштовано зовнішні мережі водопостачання. На 2-3 поверхах вже встановлені віконні конструкції.

Новий будинок матиме укриття для мешканців та буде доступний для маломобільних груп населення.