У власника через суд вимагають привести в належний стан об'єкт культурної спадщини

Объект культурного наследия

Прокуратура звернулася до суду з позовом до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району» з вимогою привести в належний стан житловий будинок для офіцерів-вихователів Миколаївського артилерійського училища за адресою вул. Генерала Геннадія Воробйова, 1/26.

Про це повідомили в Київській міській прокуратурі, передає СтройОбзор. 

Будівля є цінною пам'яткою архітектури історизму з елементами військово-оборонної архітектури і має значну історико-культурну цінність. Обстеження показали, що будинок знаходиться в незадовільному і частково аварійному стані: фасади пошкоджені, дах і карнизи заросли рослинністю, внутрішні приміщення уражені тріщинами, цвіллю і грибком, а водостоки і підлоги пошкоджені.

Прокуратура зазначає, що комунальне підприємство не виконує вимоги Закону України «Про охорону культурної спадщини» та умови охоронного договору, укладеного з КМДА у 2017 році, що ставить пам'ятку під загрозу подальшого руйнування. Суд вже відкрив провадження у справі, розгляд триває.