Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

Когда Украина будет греться собственным сланцевым газом

Работа, которая сейчас ведется в вопросе добычи украинского сланцевого газа, даст плоды примерно через 5-7 лет, заявил премьер-министр Украины Николай Азаров на своей странице в соцсети Facebook. 

"Запасов сланцевого газа у нас достаточно для обеспечения потребностей Украины в этом виде топлива. То, что мы сейчас делаем, это большая и трудная работа, которая даст отдачу, и принесет конкретные результаты примерно через пять-семь лет", - написал глава правительства. 

Кроме того, чиновник добавил, что, скорее всего, к тому времени он уже не будет премьером. 

"Но главная задача любой власти - всегда принимать не только сиюминутные решения, но и те решения, которые работают на перспективу страны", - сказал он. 

Напомним, 24 января было подписано соглашение между компанией Shell и компанией "Надра Юзовськая" о разделе продукции от добычи сланцевого газа на Юзовськой площади в Харьковской и Донецкой областях. Прогнозные ресурсы месторождения оцениваются в 4,054 трлн куб. м газа.

Источник: ТСН

1752 просмотра

Комментарии

Нущо Аватар пользователя Нущо

Ну що можливо висловити? Тільки те, що Полуботкове золото, й коштовності з Агліцького нацбанку, золото з річок Савранки (Одеська область), Самарки (Здніпропетрівщина), Єланки (Миколаївщина), нафту, газ з "величезних" покладів (між Запоріжжям та Харковом), а також буре вугілля з запасами на 10000 років ("розташовані" у Волинській області) ми вже протягом з 1991 року по цюпору "отримали".
Тепер настав час "сланцьового газу" мабуть також років на 20-30.
А поки що реально: дорубуємо лісосмуги, докопуємо вугілні копанки та виклянчуємо у РФ за допомогою ЄСу російський чи Туркменський газ.
Та подовжуємо писати урядові ура-байки.

українець Аватар пользователя українець

Шановні Українці! Вас та більшість людей розводять з приводу відсутності альтернативних джерел енергії.У світі, у тому числі у Росії, є компанії які виробляють та успішно, але "тихо" продають екологічно чисті( 100%) електрогенератори, які виробляють електроенергію шляхом перетворення магнітного поля в електроенергію. Вони не потребують води, газу та інших матеріалів для переробки в електроенергію.Магніти можуть існувати сотні років, а отже така станція безперебійно може давати електрику сотні ролків на дурняк в тих мощностях на які її заплановано.Крім того, продають безшумні електростанції які працюють на зрідженому повітрі. Така станція виробляє електроенергію 30% для своеї роботи та 70 % дає електроенергії споживачу. Може безперебійно давати електрику десятки років на дурняк.Чому ці технології навмисно умовчують? Тому, що ті хто вложив міл"ярди дол. в нафту та газ, а також в ядерні станції, та отримують міл"ярди кожен рік прибутку краще вас уб"ють ніж дозволять масово продавати такі станції. Але забувають, що цей процес пішов і ці технології вже в Китаї, а отже старим тех-м скоро настане гаплик.Газ нафта -це вчорашній день.Дополнительные ссылки