Новини будівництва МФК Ermolaev Center липень 2023

Ermolaev Center

Як повідомили СтройОбзор у компанії Alef Estate на об'єкті МФК Ermolaev Center продовжуються роботи:

  • Business tower/Офісна вежа: Моноліт практично відлитий. Залишився один поверх каркаса. Йде постачання силікатної цегли для формування комунікаційних шахт і вентиляційних каналів. Частина історична – виконали палі, розпочинаємо влаштування ростверків.
  • Residential tower/Житлова вежа: Моноліт практично відлитий. Залишився один поверх каркаса. Йде постачання силікатної цегли для формування комунікаційних шахт та вентиляційних каналів. Виконано систему витяжної вентиляції на 85%.
  • Стилобат: Підготовчі роботи з влаштування покрівлі та водовідведення. Скульптура: Каркас виконаний, триває процес формування форми з нержавіючої сталі.
  • Автоматизований паркінг: Виконано 40% обсягу влаштування бетонних підлог. Дренажні канали та приямки виконані повністю. Почали монтаж системи вентиляції та димовидалення паркінгу. Автоматизовані системи паркінгу у повному обсязі мають приїхати до 25 липня, монтаж у планах на серпень.

Ermolaev Center

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК Ermolaev Center. Забудовник Alef Estate. АДРЕСА - вул. Шевченка, 43. РАЙОН - Соборний. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 19. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.