Новини будівництва МФК MAYAK червень 2022

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на будівельному майданчику МФК MAYAK будівельники продовжують нарощувати темпи. Працюємо по максимуму — кожен на своєму фронті!

  • Наразі вже виконується бетонування плит перекриття 3-го та 4-го рівнів висотної частини комплексу. а роботи з влаштування колон і діафрагм вийшли на 3-й, 4-й та 5-й рівні.
  • Продовжуємо облаштування залізобетонного каркасу стилобатної частини у 5-ти площинах.
  • Ведуться роботи 2-го етапу нарощування стилобату та з’єднання його з висотною частиною будівлі. триває розробка ґрунту та влаштування фундаменту — заливання основ під колони та стіни, армування та бетонування каркасів колон.
  • Проведено підготовчі та основні роботи з облаштування 1-го рівня кругової рампи паркінгу, ведуться роботи з бетонування 2-го рівня.
  • Виконано зобов'язання ту для приєднання до мережі електропостачання. завершено прокладання кабельної лінії до ділянки, встановлено ктп, об'єкт підключено до електромережі за тимчасово-постійною схемою.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.