Новини будівництва МФК MAYAK квітень 2024 (відео)

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • ВЕЖА - Моноліт – завершено. Кладка зовнішніх стін – у залишку частина робіт на 30 (встановлені консолі) та 33 поверхах, міжквартирних – виконано 31 поверх, вентканалів – роботи на 32-33. Покрівля терас – у залишку 27 поверх (тримач крана). НВФ – монтаж алюмінієвих композитних плит по фасаду вежі, кронштейнів та утеплювача на 26-29 поверхах, підсистеми scanroc та оздоблення клінкером – кути будівлі. Скління – 30 та 32 поверхи. Розсувні системи виходу на тераси – виконано 26,28‐32 поверхи. Монтаж огорож на балконах. Ніші під зовнішні блоки кондиціонерів – виконано 29 поверх. Монтаж монорейкової системи обслуговування фасаду.
  • Стяжка підлоги – по 27. Чорнова штукатурка в МЗК – по 24. Монтаж керамограніту на стіни та підлогу – роботи на 17 поверсі та вище.
  • СТИЛОБАТ- Встановлюють огородження по парапету на даху стилобату. Оздоблення керамогранітом підлоги та стін: у МЗК виконано на -1-3 рівнях, ліфтовий хол – на -4.
  • ВНУТРІШНІ МЕРЕЖІ КОМПЛЕКСУ- Зливова каналізація: зварювальні роботи та підключення воронок виконано. Відведення конденсату для зовнішніх блоків кондиціонерів – роботи з 2 до 29. Госп.-побутова каналізація: у роботі 26-29 поверхи. Опалення: розведення виконано по 30 поверх. Водопостачання: розведення по 28 поверх, стояки – 22.
  • Електропостачання: роботи в паркінгу та комерції виконані. Прокладання кабельних ліній під освітлення (бра): 20-26 поверх. Підготовка до розведення силових ліній живлення квартир на поверхах. Слабострумові мережі: монтаж кабельних ліній 27-32 поверхи. ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ водопостачання та каналізації – роботи завершені.
  • БЛАГОУСТРІЙ ТА ОСВІТЛЕННЯ - Роботи у зоні проїзду на -4 рівні. Прокладання кабельних ліній під підсвічування вежі – по 27 поверх.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.