Новини будівництва ЖК BARVY квітень 2024

BARVY

Як повідомили СтройОбзор у компанії “БМТ” на об'єкті ЖК BARVY виконуються роботи:

  • Секція 1: продовжуємо облаштовувати цокольний поверх; виконуємо чорнові ремонти на замовлення. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території – обираємо бруківку та огорожу, плануємо дитячий ігровий майданчик; облаштовуємо комори та цокольний поверх.
  • Секція 2: продовжуємо облаштовувати цокольний поверх; виконуємо чорнові ремонти на замовлення. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території – обираємо бруківку та огорожу, плануємо дитячий ігровий майданчик; облаштовуємо комори та цокольний поверх.
  • Секція 3: завершуємо роботи з декоративного оздоблення фасаду (утеплення та штукатурка) з північно-західної сторони; продовжуємо роботи з монтажу та декоративного оформлення козирка на вхідній групі секції; заведено електропроводку до квартир та на поверхи; встановлені каналізаційні стояки у квартирах; встановлення щитових під лічильники електроенергії; готуємось до монтажу порталу навколо ліфта; монтуємо двері у технічні приміщення, МЗК, для лічильників; завершили штукатурку стін у МЗК (сходи). Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території – обираємо бруківку та огорожу, плануємо дитячий ігровий майданчик; облаштовуємо комори та цокольний поверх.
  • Секція 4: встановили вхідні двері до квартир; продовжуємо роботи з монтажу та декоративного оформлення козирка на вхідній групі секції; встановили лічильники води та електроенергії; завершили укладання плитки на підлозі МЗК на усіх поверхах; продовжуємо роботи з декоративного оздоблення фасаду: утеплення та штукатурка, ґрунтовка під фарбування; змонтували каркас для стелі у коридорах МЗК.  Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території – обираємо бруківку та огорожу, плануємо дитячий ігровий майданчик; облаштовуємо комори та цокольний поверх.

BARVY

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК BARVY. Забудовник компанія “БМТ. АДРЕСА - Запорізьке шосе, 25. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дніпро. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - цегляна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.