Новини будівництва ЖК NEBOS'HILL вересень 2023 (відео)

NEBOS'HILL

Як повідомили СтройОбзор у компанії DM Group на об'єкті ЖК NEBOS'HILL виконуються роботи:

  • Секція 1 - Каркас  Закінчили каркас секції. Вентиляція  Завершується монтаж вентиляційних блоків. Кладка  Виконується кладка з газоблоку зовнішніх стін.
  • Секція 2 - Каркас  Виконаний каркас 15ти поверхів з перекриттям. Завершується виконання залізобетонного каркасу ліфтових шахт та сходів на покрівель. Вентиляция  Виконується монтаж вентиляційних блоків на 14-15 поверхах. Кладка  Виконана кладка внутрішніх та зовнішніх стін на 9ти поверхах включно.  В роботі 10й поверх.
  • Секція 3 1. Каркас  Каркас покрівлі завершено 2. Вентиляция  Виконується монтаж вентиляційних блоків на 14-15 поверхах. 3. Кладка Виконана кладка внутрішніх та зовнішніх стін на 6ти поверхах включно.  В роботі 7 поверх.
  • Загалом по проєкту : Фасад: Приступаємо до підготовчих робіт по фасаду. Очікується поставка фасадної системи Reynaers до переробників. Покрівля: Виконується підготовка до влаштуванню покрівлі будинку після завершення каркасу. Заявлені у виготовлення вентиляційні блоки на покрівлю. Вікна: Завершується тендер на металлопластикові вікна будинку. Прибудинкова територія: Виконуються роботи по влаштуванню підпірних стін та організації дренажу вздовж об'єкта. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК NEBOS'HIL. Забудовник DM Group. АДРЕСА - вул. Вернадського, 35н. РАЙОН - Соборний. МЕТРО - Дніпро. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.