Новини будівництва ЖК SWEET HOME квітень 2023

ЖК SWEET HOME

Як повідомили СтройОбзор у компанії БУД-ІНВЕСТ-ГРУП на об'єкті ЖК SWEET HOME виконуються роботи:

  • 2 секція (перша черга будівництва) - Виконуються роботи з технічної інвентаризації об'єкта. Розпочато роботи з укладання тротуарної плитки на прибудинковій території. Завершено укладання мережі каналізації. Завершено роботи з облаштування внутрішньомайданної зливової мережі. Завершено роботи з укладання мережі водопостачання. Йдуть роботи з газифікації житлового комплексу, встановлено ГРП. У квартирах встановлені всі двоконтурні казани для індивідуального опалення.
  • 1 секція (друга черга будівництва) - Виконуються роботи з технічної інвентаризації об'єкта. У квартирах встановлені всі двоконтурні казани для індивідуального опалення. Завершено утеплення фасаду мінеральною ватою 150 мм. Завершено монтаж поручнів. Виконано стяжку у місцях загального користування. Завершується монтаж стельових конструкцій. Усі вхідні двері до квартир встановлені. Завершено роботи з укладання плитки в зонах загального користування.

ЖК SWEET HOME

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК SWEET HOME. Забудовник БУД-ІНВЕСТ-ГРУП. АДРЕСА - вул. Маршала Судця, 30. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - цегляна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.