Стало відомо, де в Україні найвигідніше орендувати помешкання подобово

харьков

У зв’язку з військовим вторгненням росії в Україну, громадяни почали активно орендувати помешкання на короткий строк. Зараз пропозицій з подобової оренди житла зросла на 52% - а це понад 10 000 оголошень.

Тож, у якій області України найвигідніше винайняти житло на базі готелів, будинків, хостелів чи звичайних квартир – у матеріалі СтройОбзора.

КВАРТИРИ

Так, за даними  аналітиків OLX Нерухомість, порівняно з усіма великими містами, в Києві найнижча середня вартість ночівлі в однокімнатці — всього 578 гривень на добу.

В Черкасах доведеться віддати близько 600 гривень за ніч, а найдорожче — в Ужгороді. Тут оренда доби в однокімнатній квартирі обійдеться, в середньому, в 850 гривень.

 

харьков

БУДИНКИ

Якщо розглядати подобову оренду будинків, то винайняти помешкання в Кропивницькому коштуватиме близько 725 гривень на добу, а середня вартість ночівлі на Волині коливатиметься від 925 гривень у Шацьку до 1 436 гривень у Світязі.

У курортних містечках Карпат середні ціни на будинки також знаходяться в діапазоні 1 000-2 000 гривень на добу.харьков

ГОТЕЛІ

Якщо ж проаналізувати ціни в готелях і на базах відпочинку в найпопулярніших регіонах серед пошукачів, то найбюджетніша ночівля буде на Житомирщині (в середньому, 500 гривень).

У Черкаській області, а саме в Умані, ніч обійдеться близько 600 гривень, а в самих Черкасах на 150 гривень дорожче. Тим часом у Києві середній тариф зараз доступніший, ніж до війни — 576 гривень за добу.

 

харьков

ХОСТЕЛИ

Ночівля в хостелі традиційно буде найбюджетнішою. Так, наприклад, найнижчі ціни пропонують у Полтаві — в середньому, 150 гривень за ніч. На 50 гривень дорожче у Вінниці. На такий же тариф можна розраховувати і в Ужгороді. А от в інших західних регіонах (до прикладу, в Івано-Франківську та Львові) за ніч у хостелі візьмуть у межах 350 гривень.

 

харьков

Нагадаємо, стало відомо, у яких регіонах українці найчастіше шукають житло подобово.