З 2021 року в Харківській області не з'явилось жодної новобудови

Песочин

Уся активність на ринку приміської нерухомості у Харківській області сконцентрована лише у Харківському районі із 7 районів регіону.

Про це розповів директор консалтингової компанії "РеалЕкспо" Віктор Коваленко, якого цитує zagorodna.com, передає СтройОбзор. 

Лідером за кількістю новобудов у Харківському районі є Пісочин (12 новобудов). Друге місце у Солоницівки (2 новобудови). Третє місце розділили між собою Подвірки та Безлюдівка (по 1 новобудові).

Станов на сьогодні на Харківщині є 15 збудованих новобудов і 1 споруджувана новобудова (у Пісочині).

У 14 новобудовах Харківської області будівництво завершено та продано всі квартири, що дорівнює 87,5% від усіх новобудов регіону. У 1 новобудові на Харківщині будівництво заморожене. Це ЖК «Dominant» у Пісочині Харківського району.

Середня вартість 1 кв.м у приміських новобудовах Харківської області станом на 10 травня 2024 року дорівнює 22 000 грн. Мінімальна вартість 1 кв.м – 18 000 грн. у побудованому ЖК економ-класу «Подвір'я» у Подвірках Харківського району. Там же зафіксовано і максимальну вартість – 26 000 грн. 

Кількість котеджних містечок на Харківщині в 3,25 рази перевищує кількість приміських новобудов: 52 містечка проти 16 новобудов. Середня вартість квадратного метра у котеджних містечках Харківщини дорожча на 70,9%, ніж середня вартість у приміських новобудовах, а саме 37 604 грн/кв.м.