Новини будівництва ЖК Континенталь серпень 2023

Континенталь

Як повідомили СтройОбзор в компанії  СК Констракшн Груп  на об'єкті  ЖК Континенталь на Валентинівський, біля станції метро Студентська, продовжуються роботи:

  • Змонтовано вузол обліку газу, тривають підготовчі роботи з підключення котельні до міської мережі газопостачання. Ведуться роботи із штукатурки місць загального використання. Проводяться роботи з монтажу вентиляційних камер у приміщеннях технічного поверху. Виконуємо заміну склопакетів, які були пошкоджені після прильотів русні.
  • Отримано дозвіл від департаменту благоустрою та відповідних служб на проведення робіт з благоустрою та приєднання до міських мереж водопостачання, водовідведення та газу. Надалі продовжуються роботи з цих напрямків. Завершуємо оздоблення фасаду комерційних та офісних приміщень. Продовжуємо роботи з набору електрощитових у під'їздах. Завершено пусконалагоджувальні роботи ліфтового обладнання, всі ліфти встановлено, проведено випробувальні роботи та прийнято відповідними службами до експлуатації.

Континенталь

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Континенталь. Забудовник СК Констракшн Груп. АДРЕСА - вул. Валентинівська, 15-а. РАЙОН - Салтівка, С.Салтівка. МЕТРО - Студентська. КЛАС - бізнес. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - мнолітно-каркасна, керамічна цегла. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - надземна.