Стан ЖК “Меридіан” після ранкових обстрілів 23 січня

Меридіан

Ранок 23 січня став ще одним випробуванням в житті Харкова. Знову обстріли. Знову Північна Салтівка. Коллектив “Житлобуд-2” щиро співчуває сім’ям загиблих та бажає найшвидшого одужання постраждалим.

На Північній Салтівці розташований наш комплекс ЖК “Меридіан”, який сильно постраждав з початку війни. До 24 лютого секція №13 була повністю готова до введення в експлуатацію, будинок навіть відвідала комісія. Але наша команда так і не встигла отримати сертифікат. Секція №14 була готова на 85%.

Меридіан

Та війна і наш сусід зруйнували плани. Перекриття дванадцятого поверху секції №13 було повністю зруйновано, стіни, вікна, двері – в секції постраждало майже все. В 2022 та 2023 році наша команда частково відновлювала будинок. Перекриття, стіни, двері – все було відбудовано знову. На черзі лишалися тільки вікна. Ми не встигли їх встановити, і от сьогодні знову потужне руйнування внаслідок якого постраждали секції 13, 14, а також 6, яку ми багато років тому ввели в експлуатацію найпершою.

Ви, наші клієнти, наша аудиторія нас постійно питаєте, коли ми введемо в експлуатацію кожен з наших проєктів. На жаль, в таких умовах ми не можемо прогнозувати. Та як і в особистих повідовленнях, так і тут, ми наголошуємо – ми нікуди не щезаємо.

Наш офіс все там же. Наші телефони працюють. Ми тут, у місті. Будуємо те, що можемо наразі і на що маємо ресурси. Впевнені , що одного дня переможемо та завершимо усі проєкти.