Відкрито продаж дворівневих квартир з покращеним плануванням в ЖК “Октава”

Октава

Майже всі квартири в ЖК “Октава” продані, окрім тих, про які частіше за все запитували наші клієнти. А саме дворівневих квартир на восьмому та девятому поверхах комплексу з розкішними видами на увесь центр Харкова. 

Октава

Спираючись на побажання клієнтів, ми відійшли від свого початкового архітектурного задуму – зробили тераси закритими. Ціна дворівневих квартир від 38500 грн до 42350 за метр квадратний.  

Октава

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Октава» – це дев’ятиповерховий житловий комплекс преміум-класу. Камерний і захований від зайвих очей на одній із центральних вуличок міста, він об’єднує в собі всі переваги сучасного житлового комплексу: закритий упорядкований двір без авто, що охороняється, дитячий та спортивний майданчик, дворівневий підземний паркінг та навіть власний тренажерний зал для мешканців усередині комплексу, окреме приміщення для зберігання візків і велосипедів. Одна з головних переваг комплексу – розташування. Він розташований у так званому тихому центрі і з усіх боків оточений історією – старовинними особняками. Комплекс преміум-класу розташований у центрі Харкова, за адресою вул. Садова, 9. ЗАБУДОВНИК - Житлобуд-2. АДРЕСА - вул. Садова 9. РАЙОН - центр, нагірний район. МЕТРО - Арх. Бекетова. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.