У Харкові відремонтують житловий будинок за ціною новобудови

фото

Фірма з оточення екснардепа Денисенка виграла тендер на відновлення будинку на вул. Ужвій, 60 вартістю понад 200 мільйонів

Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції Харківської міськради планує укласти угоду з приватним підприємством “Будівельна фірма “Промтекс” вартістю 208,8 мільйонів гривень на відновлення будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60.

В результаті російських обстрілів у 2022 році відбулось руйнування першого та другого під’їзду будинку. Зокрема, у другому під’їзді повністю вигоріли квартири з восьмого по 16-й поверхи.

У цьому будинку кількість квартир – 127; його загальна площа – 10 526,18 м²; загальна житлова площа 4444,10 м²; кількість поверхів – 16. Таким чином у середньому 1 м² ремонту коштуватиме 19 840 грн. Згідно статистиці СтройОбзора, станом на квітень 2024 року середня ціна на первинну нерухомість економкласу в Харкові становить 22 000  грн.

На торги прийшов лише один учасник, “Будівельна фірма “Промтекс

Нагадаємо, фірма «Промтекс» входить у ТОП 10, переможців «жирних тендерів»
Наприклад, постраждалий ліцей у Балаклії, Промтекс відремонтує за 128 млн

Лише у лютому 2024 року Промтексу вдалося підписати договори на будівництво фортифікацій з Департаментом житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОВА на близько 129 мільйонів гривень.

ПП «Будівельна фірма «Промтекс» належить до фінансово-промислової групи Авантаж» та Консорціуму «Білдінг Груп» разом із ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна» екснардепа від Партії регіонів Анатолія Денисенка, а також ТОВ «Індастріал Білдінг Груп» та ТОВ «Інкам-Білдінг» Станіслава Києвця.