Alliance Novobud в трійці найкращих роботодавців галузі за версією видання ФОКУС

Alliance Novobud

28 грудня на сайті видання ФОКУС вийшов Рейтинг найкращих роботодавців України 2023. Alliance Novobud увійшов у трійку лідерів серед роботодавців будівельної галузі.

«У 2023 році Фокус виділив 10 галузей, що становлять, на нашу думку, основу економіки України. Далі в межах кожної галузі ми відібрали від п'яти до восьми великих гравців — компаній, які мають всеукраїнське охоплення та де працевлаштовано від 400 і більше людей. Для компаній з сегмента "Нерухомість і будівництво" вимоги із кількості працівників були зменшені, оскільки навіть найбільші девелопери України не тримають у штаті кілька сотень співробітників, адже часто користуються послугами компаній-підрядників» — зазначили автори Рейтингу.

Список із 55 компаній був розісланий провідним експертам у сфері працевлаштування, бізнесу та підбору персоналу для оцінки. Експерти проставили кожній компанії бали від 1 до 10. На підсумкову оцінку експертів впливали такі показники: офіційне працевлаштування, середній рівень заробітної плати, можливості для кар'єрного зростання, наявність тренінгів і навчання, програм стажувань для студентів, співпраця з вишами, відгуки працівників щодо задоволеності роботою у конкретній компанії.

«Приємно завершувати складний рік роботи з такими результатами. Сьогодні на великі та системні бізнеси покладають надії багато людей — наші працівники, підрядники, партнери тощо. Ми ж, своєю чергою, шукаємо та знаходимо шляхи подолання усіх труднощів. Попри все продовжуємо будувати, працевлаштовувати та давати надію на краще майбутнє» — прокоментувала результати Рейтингу Олександра Качан, директор з управління персоналом Alliance Novobud.