Alliance Novobud: ми очікуємо у новому році зростання попиту на нове житло

Alliance Novobud

В компанії Alliance Novobud сробили свій прогноз по зміні настроїв на ринку, попиту, цінам та динаміці нового будівництва у 2024 році.

Про це розповіла CMO Alliance Novobud Ірина Міхальова, передає СтройОбзор із посиланням на Фокус.

"Ми очікуємо у новому році зростання попиту на нове житло, зокрема завдяки державним програмам "єОселя" та "єВідновлення". Думаю, більшість забудовників активніше будуватимуть, і нарешті стартуватимуть більше нових об’єктів", - підкреслила вона.

У компанії теж є плани на нові будинки й в межах тих комплексів, що вже будуються, і абсолютно нові проєкти. Забудовник сподівається оперативно завершити усю необхідну підготовчу роботу, щоб розпочати нове будівництво. На чинних об’єктах планує з весни-літа стартувати з новими будинками.

"На жаль, я не очікую нових об’єктів в бізнес-класі. Важливо, щоб хоча б розконсервувалися ті майданчики проєктів бізнесу-класу, які стартували до вторгнення. До слова, ми чи не єдині відновили та продовжуємо роботи з будівництва наших двох преміальних проєктів: клубного будинку Illynsky House та Montreal House, темпи зведення якого плануємо у 2024 році значно покращити", - додала Ірина Міхальова.

Щодо цін на первинку, то їхнє зростання буде продовжуватись і у 2024 році, але в межах 10-15%.