Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» липень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Розпочато підготовчі роботи для подальшого влаштування каркасів алюмінієвих вітражів. Завершили монтаж стояків водопроводу, каналізації та систем вентиляції на поверхах. Продовжуємо монтаж ліфтових кабін та технологічного ліфтового обладнання. Триває улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
  • Будинок №6 - Триває зведення монолітного каркасу будівлі. Залили плиту перекриття між 12 та 13 поверхами. Ведуться роботи з армування і бетонування вертикальних конструкцій і елементів 13 поверху. Продовжується кладка зовнішніх і внутрішніх стін на 10-11поверхах. Облаштовуємо підземний паркінг під будинками №5-6.
  • Будинок №5 - Розпочато підготовчі роботи для подальшого влаштування каркасів алюмінієвих вітражів. Завершуємо облаштування системи вентиляції та монтаж стояків водопроводу і каналізації. Триває улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Продовжуємо монтаж технологічного ліфтового обладнання та ліфтових кабін.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.