Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» червень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Завершуємо облаштування інженерних мережі по водозабезпеченню та водовідводу, а також слабострумні системи сигналізації та автоматизації. Продовжуємо встановлення вхідних квартирних дверей. Фіналізуємо роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж профілів. Влаштовуємо навісний вентильований. Завершуємо роботи з монтажу алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду.
  • Будинок №2 - Завершуємо встановлення протипожежних систем, опалення, каналізації та водозабезпечення у паркінгу між будинками 2 и 3. Фіналізуємо роботи по влаштуванню інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та насосні системи водопроводу. Продовжуємо роботи з утеплення будинку мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж навісного вентильованого фасаду. Продовжується влаштування алюмінієвих віконних вітражів та   скління конструкцій фасаду.
  • Будинок №3 - Завершуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та влаштування навісного вентильованого фасаду. Продовжуємо облаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції. Триває влаштування алюмінієвих віконних вітражів та   скління конструкцій фасаду.
  • Будинок №4 - Завершуємо монтаж алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних елементів фасаду. Продовжуємо встановлення вхідних квартирних дверей. Завершуємо облаштування інженерних мережі по водозабезпеченню та водовідводу, а також слабострумних систем сигналізації та автоматизації.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.