Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» червень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Завершили кладку внутрішніх стін у підземному паркінгу. Триває монтаж ліфтових кабін та технологічного ліфтового обладнання. Завершуємо монтаж стояків водопроводу, каналізації та систем вентиляції на поверхах. Триває улаштування систем: протипожежної, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
  • Будинок №6 - Ведуться роботи зі зведення монолітного каркасу будівлі на рівні 12-13 поверхів. Триває процес кладки зовнішніх і внутрішніх стін на 8-9 поверхах. Продовжуємо облаштування підземного паркінгу під будинками №5-6.
  • Будинок №5 - Облаштовуємо системи вентиляції та монтаж стояків водопроводу і каналізації. Улаштовуємо системи: протипожежну, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Триває монтаж ліфтових кабін та технологічного ліфтового обладнання.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.