Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» липень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Завершили облаштування інженерних мережі по водозабезпеченню та водовідводу, а також слабострумних систем сигналізації та автоматизації. Закінчуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж профілів для кріплення фасаду. Навісний вентильований фасад готовий майже на 80%.
  • Будинок №2 - Завершили встановлення протипожежних систем, опалення, каналізації та водозабезпечення у паркінгу між будинками 2 и 3. Розпочали роботи з монтажу алюмінієвих вітражів-колб в яких будуть рости справжні дерева і виходити на наземну частину прогулянкової зони прямо із паркінгу.  Фіналізуємо влаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та насосні системи водопроводу.
  • Будинок №3 - Продовжуємо влаштування алюмінієвих віконних вітражів та   скління конструкцій фасаду. Завершуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та влаштування навісного вентильованого фасаду. Закінчуємо роботи з облаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції.
  • Будинок №4 - Повністю завершили монтаж алюмінієвих віконних вітражів. Завершуємо скління віконних елементів фасаду. Триває встановлення вхідних квартирних дверей. Завершили встановлення огорож сходових маршів холодного переходу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.