Новини будівництва ЖК CHALET листопад 2022

ЖК CHALET

Як повідомили СтройОбзор у компанії Standard Development на об'єкті ЖК CHALET виконуються роботи:

  • У секції 1 завершено монолітні роботи на рівні 10-го поверху та укладання цегли внутрішніх перегородок на 3 та 4 поверхах. Моноліт по секції 2 було виведено на рівень 13-го поверху. Цегляну кладку та кладку керамоблоку наразі завершено по всіх поверхах секції 2 до 10-го включно.
  • Також силами співробітників групи компаній UDG було висаджено більше сотні нових рослин в сквері Львівських митців. Наші улюблені з них: вівсяниця блакитна, чубушник гібридний Бель Етуаль, яскраво-рожева Лапчатка кущова Пінк Парадайз, Чебрець лимонний Ауреа. Проведено ретельне прибирання і підготовка до зими. Очікуємо на весну, коли сквер наповниться ароматами та яскравими фарбами квітучих.
  • У грудні планується завершення монолітних робіт по секції 1. Всього нижча секція складається з 12 поверхів та вікнами виходить на дві сторони: одна – на зелену зону з віковими соснами, інша – в затишний двір із зонами відпочинку та барбекю для жителів комплексу.

ЖК CHALET

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК CHALET . Забудовник Standard Development. АДРЕСА - вул. Львівська, 18-б. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Святошин. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 33200 грн/м² ~ 1187 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 976000 грн ~ від $ 34904. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4, 12, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.