Новини будівництва ЖК CITY HUB червень 2023

CITY HUB

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК CITY HUB (адреса: вул. Кудряшова, 8-10) виконуються роботи.

  • Будинок №1 - Завершується влаштування покрівлі (90%), в роботі влаштування вентильованого фасаду (56%), сантехнічні роботи в квартирах, МЗК та підвалах (70%), електромонтажні роботи в в квартирах, МЗК та підвалах (85%). Триває встановлення системи протипожежного захисту (50%), чорнове та чистове опорядження підвалів (20%), влаштування трансформаторної підстанції (30%). Наближається до завершення монтаж та пусконалагоджувальні роботи ліфтів (95%), встановлення дверей в квартирах та інженерних нішах (87%). 
  • Паркінг - В роботі влаштування підпірної стіни (50%), влаштування фундаменту (48%), гідроізоляції паркінгу (28%), стін і перегородок із цегли (25%), влаштування покрівлі (5%). 

CITY HUB

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК CITY HUB - проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - вул. Кудряшова, 8. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 19, 20; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.