«Інтергал-Буд» відновлює будівництво ЖК City Hub

ЖК City Hub

Чудові новини для інвесторів житлового комплексу City Hub: компанія «Інтергал-Буд» відновила роботи на будівельному майданчику проєкту. 

Як і обіцяли, ми поступово поновлюємо роботи в усіх ЖК компанії. До семи проєктів, в яких будівництво було відновлено наприкінці весни, додався ще один — комплекс класу бізнес City Hub. 

Наразі тривають роботи з облаштування фасаду, оздоблювані роботи в місцях загального користування та технічних приміщеннях, а також виконується облаштування внутрішніх інженерних мереж (в тому числі пожежних). Окрім того, зусиллями компанії відновлюється дорога поруч з комплексом. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК CITY HUB - розташовується у Солом'янському районі Києва. Проєкт складатиметься з двох будинків, об'єднаних стилобатом, який приховуватиме під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - вул. Кудряшова, 8. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 19, 20; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.