Новини будівництва ЖК CITY HUB березень 2023

ЖК CITY HUB

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК CITY HUB (адреса: вул. Кудряшова, 8-10) виконуються роботи. 

Будинок №1 - Раді повідомити, що за цей час повністю завершено тинькування стін та монтаж і налаштування ліфтового обладнання. Наближаються до завершення роботи з влаштування каналізації (90%), встановлення віконних конструкцій (95%), роботи з влаштування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації (90%). А роботи з влаштування систем опалення та електророзведення виконані на 80%. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК CITY HUB - проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - вул. Кудряшова, 8. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 19, 20; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.