Новини будівництва ЖК «Podil Plaza&Residence» березень 2023

ЖК «Podil Plaza&Residence»

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на території  ЖК «Podil Plaza&Residence» встановлюється розумна автоматична система управління озоном “AIR PLUS1”

Ця система встановлюється в каналізаційні міські колодязі, які розташовуються біля першої секції.

Основною причиною встановлення цього обладнання є видалення неприємних запахів від міського колектора, який знаходиться в безпосередній близькості від нашого будинку.

Адаптивна система видалення неприємних запахів "AirPlus1" це:

  • Система озонування виготовлена в ЄС (EUR1, CE), сертифікована в Україні, калібрується і перевіряється згідно європейських норм і правил.
  • Системи AirPlus1 успішно і безпечно працюють в Європі, Америці, Азії - на промислових об'єктах і очисних спорудах, в аеропортах, торгових і офісних центрах, стоматологічних клініках, спорткомплексах, салонах краси, готелях, СПА, ресторанах і т.д
  • AirPlus1 - комплексне рішення команди, що складається з інженерів по озону, інженерів-екологів, електронщиків, промислових інженерів, хіміків і мікробіологів. Це і оптимальний вибір устаткування і наступні консультації та допомога при експлуатації системи, кваліфікований сервіс.

ПРИНЦИП РОБОТИ СИСТЕМИ

Адаптивні системи очищення повітря «AirPlus1» модифікації «Отрікс» окислюють і знешкоджують шкідливі гази, (аміак, сірководень, меркоптани), що забруднюють повітря. В процесі роботи система також створює захист залізобетонних конструкцій від газової корозії.

Система управління є інтелектуальним модулем, який постійно аналізує вміст газів в повітрі, які спричиняють неприємні запахи та оперативно реагує на ці зміни - корегує необхідну кількість озону для їх знешкодження.

Система озонування і видалення запахів «AirPlus1» працює в автоматичному режимі.

Таким чином компанія "Status Group" робить свій внесок в комфортне проживання мешканців будинку ЖК "Podil-Plaza" та мешканців прилеглого району.

Довідка СтройОбзор:  Новобудова ЖК "Поділ Плаза Резиденс" забудовник Status Group. АДРЕСА - вул. Глибочицька, 73-77. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15, 25-26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.