Новини будівництва ЖК WHITE LINES березень 2024

WHITE LINES

Як повідомили СтройОбзор у компанії ФУТУРА ХАТА на об'єкті ЖК WHITE LINES виконуються роботи:

  • Секція 101 - Триває передача квартир власникам. Продовжуємо влаштування білих ліній на фасаді в зоні комерції.
  • Секція 102 - Триває передача квартир власникам. Завершуємо роботи із чистового опорядження комерційної частини (декоративне скло). Продовжуємо влаштування білих ліній на фасаді в зоні комерції.
  • Секція 103 - Закінчуємо влаштування фасаду в місці кріплення баштового крану. Завершили роботи із чистового опорядження місць загального користування. Завершуємо роботи з чистового опорядження приміщення ЖЕКу. Завершуємо роботи з монтажу декоративних панелей «білі лінії». Ідуть підготовчі роботи до введення будинку в експлуатацію. Система опалення підключена, працює в тестовому режимі. Готуємо об'єкт до введення в експлуатацію.
  • Секція 104 - ТРК - Завершуємо роботи з влаштування монолітного каркасу. Завершили роботи з влаштування цегляної кладки в паркінгу. Завершили монтаж металоконструкцій зенітних ліхтарів та покриття над спорудою фітнес-центру. Завершили роботи з влаштування гідроізоляції експлуатованої покрівлі. Виконуємо роботи з укладки бруківки на експлуатованій покрівлі. Продовжуємо роботи з влаштування фасаду із сендвіч-панелей. Завершили роботи з монтажу насосної водопостачання ТРК. Продовжуємо роботи із монтажу каркасу зенітних ліхтарів.

Довідка СтройОбзор: ЖК WHITE LINES забудовник ФУТУРА ХАТА АДРЕСА - вул. Васильківська, 1. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Голосіївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 22, 24; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.