Новини будівництва ЖК WHITE LINES січень 2024

ЖК WHITE LINES

Як повідомили СтройОбзор у компанії ФУТУРА ХАТА на об'єкті ЖК WHITE LINES виконуються роботи:

  • Секція 101 - 70 % квартир передали власникам. Підключена система опалення будинку. Приступили до влаштування білих ліній на фасаді в зоні комерції.
  • Секція 102 - Введено в експлуатацію. 60 % квартир передали власникам. Завершуємо роботи із чистового опорядження комерційної частини. Завершуємо клінінгові роботи в місцях загального користування. Підключена система опалення будинку. Приступили до влаштування білих ліній на фасаді в зоні комерції.
  • Секція 103 - Завершили роботи з облаштування благоустрою прилеглої території. Демонтували баштовий кран. Закінчуємо влаштування фасаду в місці кріплення баштового крану. Завершуємо роботи із чистового опорядження місць загального користування. Завершуємо роботи з чистового опорядження приміщення ЖЕКу. Завершуємо роботи з монтажу декоративних панелей «білі лінії». Ідуть підготовчі роботи до введення будинку в експлуатацію. Виконано тестовий запуск системи опалення. Приступили до влаштування білих ліній на фасаді в зоні комерції. Завершуємо клінінгові роботи в місцях загального користування.
  • Секція 104 - ТРК - Завершуємо роботи з влаштування монолітного каркасу. Продовжуються роботи з влаштування цегляной кладки в паркінгу ЖК. Виконується монтаж металоконструкцій зенітних ліхтарів та покриття над фітнесом. Продовжуємо роботи з влаштування гідроізоляцій експлуатованої покрівлі. Виконуємо роботи з укладки бруківки на експлуатованій покрівлі. Завершили роботи з підключення ТРК до зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення і каналізації. Приступили до робіт з влаштування фасаду із сендвіч-панелей. Завершено монтаж підземного та надземного газопроводу до котельні ТРК.

Довідка СтройОбзор: ЖК WHITE LINES забудовник ФУТУРА ХАТА АДРЕСА - вул. Васильківська, 1. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Голосіївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 22, 24; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.