Перші три будинки ЖК Great введено в експлуатацію

ЖК Great

В Дарницькому районі Києва введено в експлуатацію перші три будинки житлового комплексу Great від забудовників IB Alliance та РІЕЛ. Новобудови на Дніпровській набережній отримали сертифікати готовності № ІУ 123210909849 та № ІУ 123210909116 від 14 вересня 2021 року, видані Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

Загалом у трьох 26-поверхових будинках комфорткласу з’явилися 1078 нових квартир площею майже 78 тис. квадратних метрів. Будинки мають дахові котельні, що забезпечують автономне опалення, а також нежитлові приміщення, у яких розташується частина внутрішньої інфраструктури житлового комплексу.

Разом з другим будинком введено в експлуатацію розподільну та трансформаторну підстанції, а разом з третім – трансформаторну підстанцію та підземний паркінг майже на 8 тис. квадратних метрів. Загальний обсяг створених корисних площ у ЖК Great перевищує 91,5 тис. квадратних метрів.

Повний проєкт житлового комплексу передбачає будівництво нового багатофункціонального кварталу з 13 будинків із великою облаштованою територією. Серед іншого тут з’явиться поєднана з дитсадком початкова школа та окремий вбудований садочок, два торговельно-офісні комплекси на 5 і 6 тис. квадратних метрів, супермаркет, арт-парк з ландшафтним дизайном, міні-стадіон зі спортивною зоною тощо.

Важливою особливістю ЖК Great є його розташування на першій лінії Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, а будинки спеціально спроєктовані таким чином, аби забезпечити чудовий вид  на річку та пам’ятки центральної частини Києва з панорамних вікон якомога більшого числа квартир.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Great – це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 30304 грн/м² ~ 1136 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1010158 грн ~ від $ 37880. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.