Почалися продажі нового ЖК Dnipro Island від «Креатор-Буд» у Києві

Dnipro Island

Як повідомили СтройОбзор у компанії Креатор-Буд, у житловому комплексі Dnipro Island на Лівому березі Києва почалися продажі квартир. Для придбання доступні варіанти планувань площею від 42,11 до 46,95 м² для 1-кімнатних, від 59,99 до 132,46 м² для 2-кімнатних та площею 82,3 до 124,54 м² для 3-кімнатних квартир.

У житловому комплексі діє розтермінування:

  • Перший внесок від 30%
  • Оплата частинами до кінця будівництва

У внутрішньому дворі розташується парк з сухим озером, зонами відпочинку, спортивними та дитячими майданчиками. На перших поверхах розмістяться кафе, аптека, ресторан, спортклуб та інші комерційні приміщення. Для активного відпочинку мешканців, окрім спортивних майданчиків, будуть влаштовані доріжки для велосипедів та піших прогулянок.

Dnipro Island

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни з газобетонних блоків, міжквартирні та міжкімнатні — з керамоблоку. Комплексне утеплення мінеральною ватою зменшує витрати на опалення. Для ефективного енергозберігання використовуються вікна з п’ятикамерним профілем.

Dnipro Island розташований всього в 850 м від станції метро «Осокорки». Навколо 6 торгових центрів, а також кафе, ресторани, спортивні клуби та супермаркети.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Dnipro Island — це житловий комплекс класу комфорт+ на Осокорках, поруч з Дніпром. Проєкт складається з чотирьох будинків невисокої поверховості на озелененій території площею 4,5 га. Кожен будинок відрізнятиметься власною архітектурою, що разом створює унікальний досвід життя серед живого, органічного простору. Будинки з автономним опаленням, енергозберігаючими вікнами та збільшеною шириною утеплювача. Проєкт будується поруч із затокою Берковщина — це тихе місце, трохи віддалене від основного потоку транспорту та гостів району, що прямують до ТРЦ River Mall. Сам ТРЦ розташований всього в 800 м від житлового комплексу.