Василь Олійник з нагоди 69-річчя Київміськбуд: Ми переживемо період негараздів, у нас амбітні плани

Василь Олійник

Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Василь Олійник звернувся до колективу компанії з нагоди 69 річниці з дня заснування.

Шановні колеги! 

Всі, хто сьогодні з нами, хто раніше працював у Київміськбуді,  хто дотичний до історії найбільшої будівельної компанії країни. Всі, хто присвятив вагому частину свого життя будівництву. Є ті, хто зростав зі студентських лав і виходив на пенсію з цих стін. І є молодь — як наша перспектива, як надія, що галузь буде рости і розвиватися.

Щодо наших справ. На сьогодні в портфелі компанії 25 будівельних адрес, командою фахівців здійснено їх повний аналіз. Ми ведемо активний пошук коштів для того, щоб мати стартовий капітал і зрушити ситуацію, в якій опинились.

Йде робота з містом. Створена та працює Комісія, яка покликана допомогти нам пройти цей складний період. Опрацьовується  порядок збільшення статутного фонду підприємства. Проводиться робота з комерційними і державними банками.

Наша задача, як управлінців, ваша  — як спеціалістів, знайти вихід із ситуації і активно рухатись вперед.

Ми переживемо, перетерпимо, сподіваюсь, короткий період негараздів. У нас амбітні плани, ми розуміємо об’єм і обсяг, з яким зараз працюємо. Ми готові здолати труднощі і виконати перед інвесторами зобов’язання, які були взяті раніше.

Бажаю вашим сім’ям стабільності і всім нам впевненості у майбутньому України!